go - gra go - chińska gra planszowa - igo, weiqi, baduk - łódzki klub go
Menu
 Strona Główna
 Co to jest go?
 Newsy
 Klub
 Liga klubowa
 Turnieje
 Galeria
 - - - - - - - - - - -
 Forum
 Księga Gości
 Kontakt
 - - - - - - - - - - -
 Linki
 - - - - - - - - - - -
 Logowanie

Ostatnio na forum

 

Strona Główna
Wyniki Eliminacji do Mistrzostw Polski 2013  
Napisał/a: Marek Maksimczyk   23.09.2013, 21:05

Eliminacje do Mistrzostw Polski wygrał z kompletem zwycięstw Marcin Majka, drugą pozycję zajął Sebastian Pawlaczyk, a trzecią Majus Misiak, awans do Ligi wywalczyła również Agnieszka Kacprzyk, pierwszym rezerwowym jest Cezary Czernecki, drugim Leszek Sołdan. Pełne wyniki poniżej.
 Pl   Name  Rank  Co  Club  NbW R 1 R 2 R 3 R 4 R 5 MMSSOSSOSOS
Majka Marcin3DPLWroc5 13+/w0 3+/b0 7+/w0 2+/b0 8+/w035162824
Pawlaczyk Sebastian3DPLJast4 12+/w0 9+/b0 5+/b0 1-/w0 3+/b034164815
Misiak Majus2DPLGdan3 8+/b0 1-/w0 4+/b0 7+/b0 2-/w033166817
Kacprzyk Agnieszka2DPLBebn3 9-/w0 10+/b0 3-/w0 12+/b0 7+/w033160819
Czernecki Cezary3DPLBial3 10+/w0 7-/b0 2-/w0 14+/b0 12+/b033160813
Soldan Leszek5DPLWars3 7-/w0 11+/b0 13-/b0 8+/w0 9+/b033159812
Grabowski Kamil1DPLOpol2 6+/b0 5+/w0 1-/b0 3-/w0 4-/b032167807
Wysocki Piotr1DPLPozn2 3-/w0 12+/b0 9+/w0 6-/b0 1-/b032164814
Urtnowski Krzysztof1DPLLodz2 4+/b0 2-/w0 8-/b0 13+/w0 6-/w032163810
10 Woskresinski Wojciech1DPLLask2 5-/b0 4-/w0 14-/w0 15+/b0 13+/b032159792
11 Dyszczyk Przemyslaw1KPLLubl3 17+/b0 6-/w0 12-/w0 18+/b0 14+/w032155789
12 Chojnacki Mateusz1DPLWroc1 2-/b0 8-/w0 11+/b0 4-/w0 5-/w031164803
13 Kindziuk Arkadiusz1DPLHajn1 1-/b0 14-/w0 6+/w0 9-/b0 10-/w031163802
14 Fraczak Jan2KPLWars3 16+/w0 13+/b0 10+/b0 5-/w0 11-/b031159786
15 Fraczak Pawel2KPLWars3 24-/w0 17+/b0 22+/w0 10-/w0 18+/b031150754
16 Stepnowski Pawel2KPLWroc3 14-/b0 18-/w0 23+/b0 20+/b0 17+/w031149756
17 Drzystek Andrzej1KPLIlaw1 11-/w0 15-/w0 18-/b0 19+/b0 16-/b030154751
18 Klimczak Bartosz3KPLWars3 21+/w0 16+/b0 17+/w0 11-/w0 15-/w030153753
19 Paruszewski Tomasz4KPLWars4 26+/b0 21+/b0 24+/w0 17-/w0 25+/b030144724
20 Szejko Piotr3KPLWars2 25-/w0 24+/b0 21-/b0 16-/w0 22+/b029146727
21 Sek Tomasz3KPLKras2 18-/b0 19-/w0 20+/w0 23+/w0 0= 29145722
22 Dyszczyk Piotr4KPLLubl3 23+/w0 28+/b0 15-/b0 25+/w0 20-/w029144723
23 Janyst Karol3KPLWars2 22-/b0 25+/w0 16-/w0 21-/b0 28+/b029144721
24 Tomczyk Marcin3KPLLodz1 15+/b0 20-/w0 19-/b0 0= 0= 29144710
25 Sobanski Grzegorz4KPLPozn2 20+/b0 23-/b0 27+/w0 22-/b0 19-/w028145710
26 Oles Lukasz5KPLBiel3 19-/w0 32+/b0 28-/w0 30+/w0 29+/b028136677
27 Kurek Janusz6KPLNDMa4 35+/b0 29+/w0 25-/b0 31+/w0 30+/b028132670
28 Barcicki Artur5KPLPozn2 36+/w0 22-/w0 26+/b0 29-/b0 23-/w027138684
29 Palucki Pawel6KPLWroc3 32+/w0 27-/b0 35+/b0 28+/w0 26-/w027134664
30 Aniol Marek7KPLDzie3 37+/w0 35+/w0 31+/b0 26-/b0 27-/w026132651
31 Korczewski Lukasz7KPLWars3 33+/w0 36+/b0 30-/w0 27-/b0 37+/b026130633
32 Karbownik Emilia6KPLZiel1 29-/b0 26-/w0 33+/b0 0= 0= 26129629
33 Szelag Mateusz7KPLWroc3 31-/b0 37+/b0 32-/w0 40+/w0 39+/b026119618
34 Kwietniewska Daria9KPLWroc5 39+/w0 38+/b0 40+/b0 35+/w0 36+/b026114608
35 Wegiel Ireneusz6KPLWars1 27-/w0 30-/b0 29-/w0 34-/b0 38+/b025129630
36 Gega Andrzej6KPLBiel1 28-/b0 31-/w0 37-/w0 38+/b0 34-/w025126624
37 Proszynski Ryszard7KPLLodz2 30-/b0 33-/w0 36+/b0 39+/w0 31-/w025124627
38 Walkiewicz Adam11KPLPrus2 40+/b0 34-/w0 39+/b0 36-/w0 35-/w022118604
39 Slusarczyk Karolina13KPLWars1 34-/b0 40+/w0 38-/w0 37-/b0 33-/w021120590
40 Dankowski Piotr20KPLLodz1 38-/w0 39-/b0 34-/w0 33-/b0 0+ 21115571

ELMP 2013  
Napisał/a: Marcin Tomczyk   17.09.2013, 00:08

Już w ten weekend spotykamy się w Łodzi na Eliminacjach do Ligi Mistrzostw Polski. W ramach przypomnienia w LMP są już: Stanisław Frejlak, Krzysztof Giedrojć, Kamil Chwedyna oraz Koichiro Habu. Do ligi awansują cztery osoby. Kolejne miejsca zajmą rezerwowi. Poniżej kilka dodatkach informacji:
Czytaj całość...

Rejestracja do Eliminacji Mistrzostw Polski 2013  
Napisał/a: Marek Maksimczyk   26.08.2013, 21:31

Przejdź do formularza zgłoszeniowego

Problemy techniczne związane z rejestracją, jak i inne uwagi, proszę kierować na:
lodz (małpka) go (kropka) art (kropka) pl

Lista osób, które już się zapisały:

Nr Imię, Nazwisko Siła Miasto Os. tow.Potwierdzenie
1Sołdan Leszek5danWarszawa0potwierdzone
2Czernecki Cezary3danBiałystok0potwierdzone
3Pawlaczyk Sebastian3danJastrzębie Zdrój0potwierdzone
4Kacprzyk Agnieszka2danBębnów0potwierdzone
5Misiak Majus2danGdańsk0potwierdzone
6Grabowski Kamil1danOpole0potwierdzone
7Kindziuk Arkadiusz1danHajnówka0potwierdzone
8Wysocki Piotr1danPoznań0potwierdzone
9Drzystek Andrzej1kyuIława0potwierdzone
10Dyszczyk Przemek1kyuLublin0potwierdzone
11Fraczak Jan2kyuWarszawa0potwierdzone
12Frączak Paweł2kyuWarszawa0potwierdzone
13Madejski Błażej2kyuWars1potwierdzone
14Mazurek Katarzyna2kyuKrakow0potwierdzone
15Stepnowski Paweł2kyuWrocław0potwierdzone
16Błaszczyk Diana3kyuwarszawa0potwierdzone
17Janyst Karol3kyuWarszawa0potwierdzone
18Rzepnikowski Piotr3kyuGostynin0potwierdzone
19Sęk Tomasz3kyuKraśnik0potwierdzone
20Szejko Piotr3kyuWarszawa0potwierdzone
21Dyszczyk Piotr4kyuLublin0potwierdzone
22Paruszewski Tomasz4kyuWarszawa0potwierdzone
23Oleś Łukasz5kyuBielsko-Biała0potwierdzone
24Gęga Andrzej6kyuBielsko-Biała0potwierdzone
25Karbownik Emilia6kyuZielonka0potwierdzone
26Kurek Janusz6kyuNowy Dwór Mazowiecki0potwierdzone
27Noga Joanna6kyuGdańsk0potwierdzone
28Pałucki Paweł6kyuWrocław0potwierdzone
29Anioł Marek7kyuWrocław0potwierdzone
30Szeląg Mateusz7kyuWrocław0potwierdzone
31Kochanowska Ela8kyuBębnów0potwierdzone
32Korczewski Łukasz8kyuWarszawa0potwierdzone
33Kaminski Marek4danPoznań0niepotwierdzone
34Majka Marcin3danWrocław0niepotwierdzone
35Chojnacki Mateusz1danWrocław0niepotwierdzone
36Frejlak Jan1danWarszawa0niepotwierdzone
37Urtnowski Krzysztof1danŁódź0niepotwierdzone
38Woskresiński Wojtek1danŁask0niepotwierdzone
39Bednarczyk Darek3kyuPoznań0niepotwierdzone
40Jełowicki Patryk3kyuKoszalin0niepotwierdzone
41Klimczak Bartosz3kyuWarszawa0niepotwierdzone
42Dyszczyk Piotr4kyuLublin0niepotwierdzone
43Sobański Grzegorz4kyuHonte / Poznań0niepotwierdzone
44Barcicki Artur5kyuPoznań2niepotwierdzone
45Dziewanowski Marcin5kyuWarszawa0niepotwierdzone
46Miśtura Łukasz6kyuWarszawa0niepotwierdzone
47Węgiel Ireneusz6kyuWarszawa0niepotwierdzone
48Sowa Paweł7kyuWarszawa0niepotwierdzone
49Kwietniewska Daria9kyuWrocław0niepotwierdzone
50Walkiewicz Adam11kyuPruszków0niepotwierdzone
51Ślusarczyk Karolina13kyuWarszawa0niepotwierdzone
52Sadowski Piotr16kyuZabrze0niepotwierdzone
53Dankowski Piotr20kyuŁódź0niepotwierdzone

Więcej...
Drabinka klubowa
Wyniki Towarzyskiego Spotkania Goistycznego nr 2
Eliminacje do Ligi Młodych Mistrzów i turniej towarzyszący - podsumowanie
.: Wykonanie i administracja: Jarosław Pieklarz :.    .: Serwis oparty na projekcie: Mambo :.