go - gra go - chi˝ska gra planszowa - igo, weiqi, baduk - │ˇdzki klub go
Menu
 Strona G┼é├│wna
 Co to jest go?
 Newsy
 Klub
 Liga klubowa
 Turnieje
 Galeria
 - - - - - - - - - - -
 Forum
 Ksi─Öga Go┼Ťci
 Kontakt
 - - - - - - - - - - -
 Linki
 - - - - - - - - - - -
 Logowanie

Ostatnio na forum

 

Strona Główna
Wyniki Eliminacji do Mistrzostw Polski 2013  
Napisa│/a: Marek Maksimczyk   23.09.2013, 21:05

Eliminacje do Mistrzostw Polski wygra┼é z kompletem zwyci─Östw Marcin Majka, drug─ů pozycj─Ö zaj─ů┼é Sebastian Pawlaczyk, a trzeci─ů Majus Misiak, awans do Ligi wywalczy┼éa r├│wnie┼╝ Agnieszka Kacprzyk, pierwszym rezerwowym jest Cezary Czernecki, drugim Leszek So┼édan. Pe┼éne wyniki poni┼╝ej.
 Pl   Name  Rank  Co  Club  NbW R 1 R 2 R 3 R 4 R 5 MMSSOSSOSOS
Majka Marcin3DPLWroc5 13+/w0 3+/b0 7+/w0 2+/b0 8+/w035162824
Pawlaczyk Sebastian3DPLJast4 12+/w0 9+/b0 5+/b0 1-/w0 3+/b034164815
Misiak Majus2DPLGdan3 8+/b0 1-/w0 4+/b0 7+/b0 2-/w033166817
Kacprzyk Agnieszka2DPLBebn3 9-/w0 10+/b0 3-/w0 12+/b0 7+/w033160819
Czernecki Cezary3DPLBial3 10+/w0 7-/b0 2-/w0 14+/b0 12+/b033160813
Soldan Leszek5DPLWars3 7-/w0 11+/b0 13-/b0 8+/w0 9+/b033159812
Grabowski Kamil1DPLOpol2 6+/b0 5+/w0 1-/b0 3-/w0 4-/b032167807
Wysocki Piotr1DPLPozn2 3-/w0 12+/b0 9+/w0 6-/b0 1-/b032164814
Urtnowski Krzysztof1DPLLodz2 4+/b0 2-/w0 8-/b0 13+/w0 6-/w032163810
10 Woskresinski Wojciech1DPLLask2 5-/b0 4-/w0 14-/w0 15+/b0 13+/b032159792
11 Dyszczyk Przemyslaw1KPLLubl3 17+/b0 6-/w0 12-/w0 18+/b0 14+/w032155789
12 Chojnacki Mateusz1DPLWroc1 2-/b0 8-/w0 11+/b0 4-/w0 5-/w031164803
13 Kindziuk Arkadiusz1DPLHajn1 1-/b0 14-/w0 6+/w0 9-/b0 10-/w031163802
14 Fraczak Jan2KPLWars3 16+/w0 13+/b0 10+/b0 5-/w0 11-/b031159786
15 Fraczak Pawel2KPLWars3 24-/w0 17+/b0 22+/w0 10-/w0 18+/b031150754
16 Stepnowski Pawel2KPLWroc3 14-/b0 18-/w0 23+/b0 20+/b0 17+/w031149756
17 Drzystek Andrzej1KPLIlaw1 11-/w0 15-/w0 18-/b0 19+/b0 16-/b030154751
18 Klimczak Bartosz3KPLWars3 21+/w0 16+/b0 17+/w0 11-/w0 15-/w030153753
19 Paruszewski Tomasz4KPLWars4 26+/b0 21+/b0 24+/w0 17-/w0 25+/b030144724
20 Szejko Piotr3KPLWars2 25-/w0 24+/b0 21-/b0 16-/w0 22+/b029146727
21 Sek Tomasz3KPLKras2 18-/b0 19-/w0 20+/w0 23+/w0 0= 29145722
22 Dyszczyk Piotr4KPLLubl3 23+/w0 28+/b0 15-/b0 25+/w0 20-/w029144723
23 Janyst Karol3KPLWars2 22-/b0 25+/w0 16-/w0 21-/b0 28+/b029144721
24 Tomczyk Marcin3KPLLodz1 15+/b0 20-/w0 19-/b0 0= 0= 29144710
25 Sobanski Grzegorz4KPLPozn2 20+/b0 23-/b0 27+/w0 22-/b0 19-/w028145710
26 Oles Lukasz5KPLBiel3 19-/w0 32+/b0 28-/w0 30+/w0 29+/b028136677
27 Kurek Janusz6KPLNDMa4 35+/b0 29+/w0 25-/b0 31+/w0 30+/b028132670
28 Barcicki Artur5KPLPozn2 36+/w0 22-/w0 26+/b0 29-/b0 23-/w027138684
29 Palucki Pawel6KPLWroc3 32+/w0 27-/b0 35+/b0 28+/w0 26-/w027134664
30 Aniol Marek7KPLDzie3 37+/w0 35+/w0 31+/b0 26-/b0 27-/w026132651
31 Korczewski Lukasz7KPLWars3 33+/w0 36+/b0 30-/w0 27-/b0 37+/b026130633
32 Karbownik Emilia6KPLZiel1 29-/b0 26-/w0 33+/b0 0= 0= 26129629
33 Szelag Mateusz7KPLWroc3 31-/b0 37+/b0 32-/w0 40+/w0 39+/b026119618
34 Kwietniewska Daria9KPLWroc5 39+/w0 38+/b0 40+/b0 35+/w0 36+/b026114608
35 Wegiel Ireneusz6KPLWars1 27-/w0 30-/b0 29-/w0 34-/b0 38+/b025129630
36 Gega Andrzej6KPLBiel1 28-/b0 31-/w0 37-/w0 38+/b0 34-/w025126624
37 Proszynski Ryszard7KPLLodz2 30-/b0 33-/w0 36+/b0 39+/w0 31-/w025124627
38 Walkiewicz Adam11KPLPrus2 40+/b0 34-/w0 39+/b0 36-/w0 35-/w022118604
39 Slusarczyk Karolina13KPLWars1 34-/b0 40+/w0 38-/w0 37-/b0 33-/w021120590
40 Dankowski Piotr20KPLLodz1 38-/w0 39-/b0 34-/w0 33-/b0 0+ 21115571

ELMP 2013  
Napisa│/a: Marcin Tomczyk   17.09.2013, 00:08

Ju┼╝ w ten weekend spotykamy si─Ö w ┼üodzi na Eliminacjach do Ligi Mistrzostw Polski. W ramach przypomnienia w LMP s─ů ju┼╝: Stanis┼éaw Frejlak, Krzysztof Giedroj─ç, Kamil Chwedyna oraz Koichiro Habu. Do ligi awansuj─ů cztery osoby. Kolejne miejsca zajm─ů rezerwowi. Poni┼╝ej kilka dodatkach informacji:
Czytaj ca│oŠ...

Rejestracja do Eliminacji Mistrzostw Polski 2013  
Napisa│/a: Marek Maksimczyk   26.08.2013, 21:31

Przejd╝ do formularza zg│oszeniowego

Problemy techniczne zwi▒zane z rejestracj▒, jak i inne uwagi, proszŕ kierowaŠ na:
lodz (ma│pka) go (kropka) art (kropka) pl

Lista osˇb, ktˇre ju┐ siŕ zapisa│y:

Nr Imiŕ, Nazwisko Si│a Miasto Os. tow.Potwierdzenie
1Sołdan Leszek5danWarszawa0potwierdzone
2Czernecki Cezary3danBiałystok0potwierdzone
3Pawlaczyk Sebastian3danJastrz─Öbie Zdr├│j0potwierdzone
4Kacprzyk Agnieszka2danB─Öbn├│w0potwierdzone
5Misiak Majus2danGdańsk0potwierdzone
6Grabowski Kamil1danOpole0potwierdzone
7Kindziuk Arkadiusz1danHajn├│wka0potwierdzone
8Wysocki Piotr1danPoznań0potwierdzone
9Drzystek Andrzej1kyuIława0potwierdzone
10Dyszczyk Przemek1kyuLublin0potwierdzone
11Fraczak Jan2kyuWarszawa0potwierdzone
12Fr─ůczak Pawe┼é2kyuWarszawa0potwierdzone
13Madejski Błażej2kyuWars1potwierdzone
14Mazurek Katarzyna2kyuKrakow0potwierdzone
15Stepnowski Paweł2kyuWrocław0potwierdzone
16Błaszczyk Diana3kyuwarszawa0potwierdzone
17Janyst Karol3kyuWarszawa0potwierdzone
18Rzepnikowski Piotr3kyuGostynin0potwierdzone
19S─Ök Tomasz3kyuKra┼Ťnik0potwierdzone
20Szejko Piotr3kyuWarszawa0potwierdzone
21Dyszczyk Piotr4kyuLublin0potwierdzone
22Paruszewski Tomasz4kyuWarszawa0potwierdzone
23Ole┼Ť ┼üukasz5kyuBielsko-Bia┼éa0potwierdzone
24Gęga Andrzej6kyuBielsko-Biała0potwierdzone
25Karbownik Emilia6kyuZielonka0potwierdzone
26Kurek Janusz6kyuNowy Dw├│r Mazowiecki0potwierdzone
27Noga Joanna6kyuGdańsk0potwierdzone
28Pałucki Paweł6kyuWrocław0potwierdzone
29Anioł Marek7kyuWrocław0potwierdzone
30Szel─ůg Mateusz7kyuWroc┼éaw0potwierdzone
31Kochanowska Ela8kyuB─Öbn├│w0potwierdzone
32Korczewski Łukasz8kyuWarszawa0potwierdzone
33Kaminski Marek4danPoznań0niepotwierdzone
34Majka Marcin3danWrocław0niepotwierdzone
35Chojnacki Mateusz1danWrocław0niepotwierdzone
36Frejlak Jan1danWarszawa0niepotwierdzone
37Urtnowski Krzysztof1danŁódź0niepotwierdzone
38Woskresiński Wojtek1danŁask0niepotwierdzone
39Bednarczyk Darek3kyuPoznań0niepotwierdzone
40Jełowicki Patryk3kyuKoszalin0niepotwierdzone
41Klimczak Bartosz3kyuWarszawa0niepotwierdzone
42Dyszczyk Piotr4kyuLublin0niepotwierdzone
43Sobański Grzegorz4kyuHonte / Poznań0niepotwierdzone
44Barcicki Artur5kyuPoznań2niepotwierdzone
45Dziewanowski Marcin5kyuWarszawa0niepotwierdzone
46Mi┼Ťtura ┼üukasz6kyuWarszawa0niepotwierdzone
47W─Ögiel Ireneusz6kyuWarszawa0niepotwierdzone
48Sowa Paweł7kyuWarszawa0niepotwierdzone
49Kwietniewska Daria9kyuWrocław0niepotwierdzone
50Walkiewicz Adam11kyuPruszk├│w0niepotwierdzone
51Ślusarczyk Karolina13kyuWarszawa0niepotwierdzone
52Sadowski Piotr16kyuZabrze0niepotwierdzone
53Dankowski Piotr20kyuŁódź0niepotwierdzone

Wiŕcej...
Drabinka klubowa
Wyniki Towarzyskiego Spotkania Goistycznego nr 2
Eliminacje do Ligi M┼éodych Mistrz├│w i turniej towarzysz─ůcy - podsumowanie
.: Wykonanie i administracja: Jaros│aw Pieklarz :.    .: Serwis oparty na projekcie: Mambo :.