Spotkania w 2019?

Strona główna Fora Tematy łódzkie Spotkania w 2019?

Przegląda wpis 1 (z 1 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #2846
  bjfs
  Keymaster

  Dzień dobry, cześć i czołem!

  Mija dokładnie miesiąc od kiedy ktoś się spytał o możliwość gry „na żywo” w Łódzkim Klubie Go. Odpowiedź się nie pojawiła, a wynika to prawdopodobnie z tego, iż klubem od strony informacyjnej nikt się już nie zajmuje; przynajmniej, jeżeli chodzi o byt internetowy.

  Od dawna na łódzkiej skrzynce go-art-owej nic się nie dzieje. A ja osobiście również od dawna się tym nie zajmuję, mam jednak odpowiednie dostępy… zatem pozwolę sobie na takie nieformalne podsumowanie ;]

  Od ponad roku niestety nie jest już dostępna placówka w MOSiR, albowiem prowadząca fundacja uległa rozwiązaniu; wielka szkoda, bo plany wzbogacaniu kuluaru o motyw orientalny były fantastyczne. Zbyt fantastyczne. Niemniej jednak należy się podziękowanie za prowadzenie Centrum Sportu i Kultury Japońskiej, które skupiało wokół siebie graczy go, fanów sztuk walki i społeczności akademickiej.

  Czy nadal funkcjonuje szkoła? Nikt o tym nie wspomniał na forum. Trzeba by o to spytać się weteranów, niestety nie doszło do tak potrzebnej zmiany pokoleniowej i tym samym najbliższa społeczność znajduje się w Warszawie (wraz z zarządem PSG).

  Jeżeli są ochotnicy do podjęcia rękawicy i spopularyzowania tematu w Łodzi (czasem nawet jest zapotrzebowanie od środowisk akademickich) to zapraszam do podzielenia się myślami na forum lub ostatecznie na lodz@go.art.pl

Przegląda wpis 1 (z 1 w sumie)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Comments are closed.