Grudzień i co dalej

Strona główna Fora Tematy łódzkie Grudzień i co dalej

Przeglądają 5 wpisy - 1 przez 5 (z 5 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #312
  Gorim
  Gość

  Witam, z tej strony Marek Rojewski. Chciałbym dowiedzieć się czy i jeśli tak to w jakich terminach spotyka się klub w miesiącu Grudniu.

  Przy okaazji chciałbym wyrazić to co już nie raz (ale dawno temu) mówiłem – albo klub będzie miał zapewnione co tygodniowe miejsce spotkań, albo nic się na lepsze nie zmieni… Nie wiem kto obecnie jest „odpowiedzialny” za klub, ale uważam, że zapewnienie miejsca w którym można się spotykać co tydzień niezależnie od kursów/świąt wszelakich/zdrowia ciecia to najważniejsza sprawa, bez której klub będzie „tylko dla najbardziej wytrwałych i zaangażowanych”.

  Pozdrawiam
  Marek

  #314
  bjfs
  Keymaster

  Nasz klub spotyka się co dwa tygodnie w IV LO, wtedy, gdy akurat są zajęcia weekendowe. Mógłby spotykać się tam częściej, ale ktoś musiałby za to zapłacić; a dla większości ludzi temat się kończy od razu, gdy mowa jest o pieniądzach.

  Teoretycznie spotkamy się w najbliższą sobotę (5 grudnia) o 12:00. Gdyby jednak zdarzyło się „pocałować klamkę” to są jeszcze dwie zapasowe miejscówki. Cafe Wolność z jednym zestawem (nie zawsze dostępnym, zależy od dostępności biura) oraz Granda z dwoma zestawami wśród innych gier planszowych. Każda miejscówka ma swoją specyfikę, a z jedną nawet mnie łączyły niegdyś „interesy” :>

  Co do bardziej stałej miejscówki toczą się rozmowy z pewną fundacją. Miałem to zrobić sam, ale ze względu na moje tymczasowe obciążenie prowadzące w prostej linii do chaosu organizacyjnego zostało to oddelegowane do drugiego, najczęściej pojawiającego się gracza w klubie, który ma się pochwalić z postępu. W planach jest również turniej pokazowy; PSG jest otwarte na wspieranie takiej inicjatywy (kluby już wypełniają kalendarz wydarzeń na 2016).

  Bartłomiej Jerzy Stobiecki
  ,,przedstawiciel” Łódzkiego Klubu Go spoza Łodzi

  #315
  Franciszek
  Gość

  Witam, próbowałem się z wami spotkać 21 listopada, ale nikogo nie spotkałem, może się zwinęliście przed 12. Chciałbym się spotkać 5 grudnia. Może będę mógł pomóc z miejscem spotkań.
  Franciszek F.

  #316
  bjfs
  Keymaster

  To dziwne, że nikogo nie zastałeś; ostatnio spotykamy się o tej 12 i w przeciągu godziny jeszcze ktoś się załapuje (choć jak nikogo nie ma przez 15 min. to obieramy alternatywne miejscówki). To jest budynek za bramą, ten w stronę planetarium. Jak się będziesz kręcił po placu to może ktoś Cię wyłapie przez okno 😀

  #317
  andgru
  Gość

  Cześć,
  Jutro będę pod szkołą od godz. 12.00. Będzie można szerzej przedyskutować bardzo istotny temat rozpoczęty przez p. Marka. W całości zgadzam się (i nie tylko ja) ze stanowiskiem przedstawionym w pierwszym poście.
  Bartek wspomniał o potencjalnym miejscu spotkań i współpracy z „pewną fundacją”.
  Chodzi o fundację SUREI NO MON wspierającą sport i kulturę japońską.
  Po rozmowie telefonicznej mogę powiedzieć, że wszystko wygląda bardzo optymistycznie. Wyrażona została chęć szerokiej współpracy pojawiły się pierwsze zaproszenia… więcej jutro na spotkaniu.
  Panie Franciszku gdyby jutro nie zauważył Pan nikogo, proszę wejść w bramę prowadzącą do planetarium okna na wprost to okna miejsca naszych obecnych spotkań. W przypadku wątpliwości proszę pytać na portierni w szkole.

Przeglądają 5 wpisy - 1 przez 5 (z 5 w sumie)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Comments are closed.