Noworoczne spotkania klubowe

Strona główna Fora Tematy łódzkie Noworoczne spotkania klubowe

Przeglądają 6 wpisy - 1 przez 6 (z 6 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #325
  bjfs
  Keymaster

  Z dużym prawdopodobieństwem spotykamy się w sobotę 9 stycznia w IV LO o godz. 12:00; natomiast we wtorek 12 stycznia od 17:30 będziemy grać na hali MOSIR vis-a-vis Galerii Handlowej Sukcesja. Rozpocznie to nową tradycję cotygodniowych spotkań dzięki uprzejmości Fundacji Surei No Mon.

  #326
  Gorim
  Gość

  Fundacja udostępni nam salę w tygodniu? A w weekend też, czy nie?

  #327
  andgru
  Gość

  Fundacja udostępni nam pomieszczenie w każdy wtorek. Stała dostępność miejsca oraz długi wymiar czasu na spotkania(od 16.00 do 21.30) to spory plus. Z minusów spotkań w tygodniu każdy chyba sobie zdaje sprawę…
  W hali będziemy mieli również możliwość organizacji wszelakich wydarzeń co nie jest bez znaczenia. Jeżeli chodzi o weekendy to tu jeszcze nic nie jest pewne, na chwilę obecną, pozostajemy w liceum z wszystkimi tego „uciążliwościami”.

  #328
  Gorim
  Gość

  A jak na obecną chwilę wygląda zainteresowanie klubowiczów wtorkowymi spotkaniami? Nie pytam złośliwie, sam mam nadzieję się pojawić:)

  #329
  bjfs
  Keymaster

  Temat jest świeży więc najbardziej zainteresowana była nasza 4-osobowa delegacja i przedstawiciel fundacji w postaci prezesa 😉

  Co prawda pomysł na halę rodził się w mojej głowie już 9 m-cy temu [heh], ale lepiej to zrealizować późno, niż wcale. W planach jest zainteresowanie szerszej społeczności turniejem pokazowym PSG; natomiast na samym spotkaniu organizacyjnym (było to podczas imprezy wigilijnej Kurisumasu) część publiczności z własnej nieprzymuszonej woli zagrała swoją pierwszą w życiu partię!

  #330
  Adam
  Gość

  Bardzo proszę o pilny kontakt w sprawie miejsca do cyklicznych spotkań dla grających. Mam pewną propozycję ale nie na forum:) Proszę napisać: dyrektor141@gmail.com Serdecznie pozdrawiam.

Przeglądają 6 wpisy - 1 przez 6 (z 6 w sumie)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Comments are closed.